Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
1117
23.03.2010, 20:55
Gdyby Pawełek potrafił ustać dłużej na nogach, to nie byłoby dwóch bramek, ale niestety nasz bramkarz kładzie się pod na ziemie, a atakujący podcina piłkę...
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze