Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Strzala
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
1088
23.03.2010, 20:45
Według mnie Burliga popełnia stosunkowo mało błędów, trzeba też wziąść ze gra na innej pozycji niż zazwyczaj i cały czas siedzi na ławie.
Strzala
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Strzala
Znajdź inne posty napisane przez Strzala