|
To jakis fenomen Macieja, niby 2 mistzostwa ale taka padake Wisla pod nim grala ze szkoda gadac, niema bata zeby on niemial jakiegos ukladu z kibicami skoro o nim spiewaja i jakby nie bylo cisna po Kasperczaku ktory zmienia oblicze zespolu, a to ze przegrywaja ? PFFF a kogo mial dac za Marcelo i Glowe ? Clebera czy Jopa?
KAZDY MECZ POD KASPERCZAKIEM WYGLADA LEPIEJ NIZ ZA MACKA!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|