|
bez paragonu ni chu chu... próbowałem z wyciągiem z karty kiedyś w sklepie w galerii krk na dole "soul" się chyba nazywał... paragon był nieczytelny i owszem, przyjęli, wysłali na swój koszt gdzieś tam ale buty wróciły i mi zwrócili w takim samym stanie w jakim ja im dałem.
|