Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
syeb
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: z Królestwa
Offline
#
15051
23.03.2010, 19:03
czy jest szansa zgłrosic reklamacje bez paragonu
chodzi mi o buty dokladnie
syeb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syeb
Znajdź inne posty napisane przez syeb