ja_ka_ napisał(a):

Niestety nie. W każdym miejscu o tym piszą że: "ze względu bezpieczeństwa" sprzedają tylko w Wiślackim Świecie.
EDIT: zapytałeś - odpowiadam. Nie ja to wymyśliłem.
|
Dziwne bo jeśli Cracovia może sprzedawać przed meczem w kasach Hutnika , to dlaczego nie może być prowadzona dla nas sprzedaż ?
strona Cracovi..
Tym bardziej, że w sprzedaży są jeszcze bilety to spotkanie! Wejściówki można nabyć choćby dziś w Sklepie Red Box Fan Shop Cracovii przy ulicy Wielickiej 101 (w godzinach 10-18). Jutro sprzedaż przeniesie się do kas przy stadionie Hutnika (ul. Ptaszyckiego 4), rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa aż do meczu.