Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22241
Stary 23.03.2010, 18:25
"widze" juz Kose w Wiśle.... mozecie mnie zbesztac za ten post ale myśle że działacze a przede wszystkim prezes Cupiał zmądrzeli i zakontraktują Kose ;]
Odpowiedz cytując