Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8572
Stary 23.03.2010, 16:33
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Myślę ,że nazwy poszczególnych trybun to najmniejszy problem w tym momencie.
Tak nawiasem mówiąc jest ktoś w stanie zrobić coś takiego jak na Legii ?
http://www.youtube.com/watch?v=6KtP8kfi63M&feature=sub
Z chęcią bym zobaczył nasze cudeńko z takiej perspektywy
Jakiś czas temu już ktoś coś takiego u nas zrobił.
Nie mogę tego filmu znaleźć, ale pamiętam że model latający startował czy też lądował z parku Jordana.
Odpowiedz cytując