Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
5723
23.03.2010, 11:50
Coś czuje że walka o Mistrza między nami a Lechem będzie do ostatniego meczu.
Legia i Ruch przy jeszcze jednym remisie lub porażce już odpadają z rywalizacji...
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH