emjot napisał(a):

fakt Kasper przeważnie zaliczał łomot od Legii (na wyjazdach)
|
Tyle, że jednak była to inna Legia niż obecnie.
Inna atmosfera wokół drużyny, klubu, nie mówiąc o piłkarzach, którzy nie musieli być motywowani rurkami z kremem. Zwłaszcza przy okazji meczów z Wisłą.
W ogóle porównywanie warsztatu trenerów przez pryzmat ich wyników z Legią nie ma sensu.