Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 23.03.2010, 11:09
emjot napisał(a):Wyświetl post

fakt Kasper przeważnie zaliczał łomot od Legii (na wyjazdach)
Tyle, że jednak była to inna Legia niż obecnie.
Inna atmosfera wokół drużyny, klubu, nie mówiąc o piłkarzach, którzy nie musieli być motywowani rurkami z kremem. Zwłaszcza przy okazji meczów z Wisłą.

W ogóle porównywanie warsztatu trenerów przez pryzmat ich wyników z Legią nie ma sensu.