bbbnba napisał(a):

|
Ostatni mecz pod wzgledem akcji i strzalow byl wyrownany. Buric wybronil to, co kazdy normalny bramkarz powinien wybronic, ale dwoch bramek nie strzelil. Gdyby druzynie nie szlo, to zapewne skonczyloby sie na 0-0.
|
Mecz był wyrównany dopiero od momentu, gdy Wam wpadła bramka na 2:0, bo Jagiellonia musiała się otworzyć, żeby jeszcze szukać szansy na gola kontaktowego. Jedyne, co można tutaj pochwalić, to skuteczność. Natomiast samą organizacją gry oraz płynnością akcji Jaga znacznie Was przewyższała.
Rozumiem, że ciężko obiektywnie oceniać swój zespół, ale bez przesady. Spotkanie na pewno nie było wyrównane, a sam wynik kompletnie nie oddaje rzeczywistego przebiegu meczu. Gdybyście do przerwy dostali dwie bramki, to do nikogo nie moglibyście mieć pretensji...