Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
1224
23.03.2010, 10:48
Poproszę zdjęcie kibiców Wisły na stadionie Camp Nou.
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze