Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8559
Stary 23.03.2010, 01:50
poza tym, jak zauważyłeś, zaraz obok jest ulica Reymana, o pomniku Reymana nie wspomnę. Dokładanie do tego jeszcze trybuny Reymana, jakkolwiek wielki i wspaniały był to człowiek, byłoby przesadą.

cholera, jakoś przeszła obok mnie wiadomość, że po przebudowie D3 będzie się zwało H3, a D3 w ogóle nie będzie
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 23.03.2010 o godz. 01:55.
Odpowiedz cytując