Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
5713
22.03.2010, 21:52
No ale nasz ,,wybitny" selekcjoner widzi w Iwańskim pierwszego rezerwowego kadry. KPINA!!!
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor