Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8547
Stary 22.03.2010, 21:51
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz prawda Oficjalnie będzie jak podpiszą...
Tylko sie nie napinajcie... Na razie są rozmowy...
Skoro dysponujesz różnymi informacjami, to nie mogę nie zapytać choć nie będzie to stricte zagadnienie z kręgu tego tematu: czy wiesz coś może odnośnie nowego prezesa (toczą się chociaż jakieś rozmowy?), działu marketingu, oraz planów kadrowych klubu (transfery, uzupełnienie sztabu szkoleniowego) na przyszły sezon?

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to jest prawda to będzie się można cieszyć, bo kasa spadnie z nieba. Nieszczególnie widzę jaki interes ma w tym Polimex (może otworzy na stadionie własną siedzibę?), ale skoro toczą rozmowy to musi im się jakoś to opłacać. Są tak wielką firmą (i ostatnio wchłonęli kolejne), że wyłożenie 75mln PLN jest w ich zasięgu. Well, najpóźniej za tydzień od jutra powinniśmy coś wiedzieć. Nawet jeśli stadion miałby nazywać się Polmex Mostostal Arena to i tak lepsze wyjście niż niedokończony obiekt, bo szczerze wątpię, że miasto wyłożyłoby taką kasę.
Ważne, aby Wisła miała konkretną umowę dotyczącą użytkowania powierzchni sportowej, chroniącą jej interesy w taki sposób, że będzie jej gospodarzem i żaden zewnętrzny operator czy miasto nie będzie mógł dyktować jej ani horrendalnych cen za wynajem/użytkowanie obiektu, ani utrzymywanie go. Żaden operator nie może mieć szansy blokować klubu, stawiać mu w przyszłości jakichś warunków użytkowania etc. Kub musi mieć zapewnioną stabilność, spokój i swobodę w tych sprawach na przyszłość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 22.03.2010 o godz. 22:02.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując