|
Po tym co pokazal Trałka to sie śmiałem. Al epo tym co pokazali Iwańskiego z jego "pressingiem" jestem załamany polskimi pilkarzami. Im nawet nie chce sie biegać. Nie chodzi o kopanie, kiwki, podania---im nie chce sie biegać!! Iwański powinien dostac taki trening, żeby nastepnym razem nawet nie pomyśłał o staniu w miejscu.
|