Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
2621
22.03.2010, 20:44
No niby tak ale jak poczekasz 2 dni to bedzie za 60zl(Zakladajac ze jeszcze beda)
pozdr bez napiny
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene