Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
2615
22.03.2010, 19:18
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._cen_karnetow/
Obnizka cen karnetów.. ale nie wiem co o tym myslec i czy mam sie cieszyc ze nie kupilem bo co? Przeciez jakbym go juz mial i to czytal to by mnie k*rwica wziela...
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene