Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8509
Stary 22.03.2010, 14:53
- Mam propozycję na wygospodarowanie na budowę stadionu 62 mln zł. Pomysł zostanie przedstawiony prezydentowi, który zadecyduje, czy zgadza się na proponowany model finansowania - mówi wiceprezydent Trzmiel. Wiadomo jednak, że brakujące pieniądze na budowę hali i stadionu Wisły byłyby rozłożone w budżetach na kolejne lata. Budowa stadionu ma być zakończona w październiku tego roku, a na budowę hali potrzeba około dwóch lat.

Juz politycy zaczynaja mowic o pazdzierniku..
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując