Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.03.2010, 12:58
medyk napisał(a):Wyświetl post
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?
http://wislakrakow.com/forum/showpos...38&postcount=1
Odsiebie.com nie działa więc musisz tam poszukać kogoś kto wrzucił pliki na inny serwer
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 22.03.2010 o godz. 13:00.

Odpowiedz cytując