medyk napisał(a):

|
nie słyszeliscie o jakiś wiślackich motywach do firefoxa? ew moze ktos kto jest zorientowany zrobił by takowy?
|
http://wislakrakow.com/forum/showpos...38&postcount=1
Odsiebie.com nie działa więc musisz tam poszukać kogoś kto wrzucił pliki na inny serwer
