Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22231
Stary 22.03.2010, 12:20
Może to kuriozum co napiszę, ale Wisła w pucharach lepiej sobie radziła jak startowała do gry w Pucharze Europy (dawnie PUEFA). Tak jakby naszym piłkarzom ciśnienie na awans do LM podcinało skrzydła do gry w PUEFA. Dziwna sprawa, ale takie mam wnioski po obserwacjach zmagań naszych.

Tak, jako dla kibica Wisły mistrzostwo dla Lecha bardzo by bolało. Ale jeśli by awansowali do LM, to cieszyłbym się z tego. Bo po pierwsze zbieraliby punkty dla polskiej ligi. Może w jakiś sposób by to wpłynęło też na właścicieli klubów, że jednak inwestowanie w piłkę się opłaca. Może Cupiał by rzucił wtedy konkretniejszą kasą na transfery. Kto wie ;D

Zresztą co do transferów i kasy na nie, tak na prawdę okaże się jak już Wisła wróci grać na swój stadion przy 3 trybunach. Wtedy większe wpływy do kasy klubowej będą. Na bank w Wiśle potrzeba lewego obrońcy. I jednego stopera przynajmniej.
Odpowiedz cytując