Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.03.2010, 12:16
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj

Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak:




Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku...
http://i44.tinypic.com/24xnwy0.jpg
minęło już parę miechów, ale może się przyda ;]
Ostatnio edytowane przez konrad : 22.03.2010 o godz. 12:22.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując