wislacki napisał(a):

Nie wiem gdzie napisać, napisze tutaj
Poszukuję tapety Windowsa XP, wygląda ona mniej więcej tak:

Szukam w większych rozmiarach. Rodzinni użytkownicy komputera uparli się, że musi być firmowa i nie przetłumaczysz, szukaj człowieku...
|
http://i44.tinypic.com/24xnwy0.jpg
minęło już parę miechów, ale może się przyda ;]
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.