Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8506
Stary 22.03.2010, 10:50
Jakiś pismak zwala na kibiców Wisły, fakt że jakaś "mądra" głowa w urzędzie miasta po raz kolejny podejmuje dobre decyzje. Przecież to Kraków -mamy tutaj super fachowców.
Może jak już jesteśmy na etapie pytań kto?, dlaczego?, za ile?, dlaczego tak drogo?, po co?, ..., i w końcu co za debil to wymyślił? Zadajmy pismakowi pytanie może powęszy:
1. Kto jest odpowiedzialny (i komu dowalić) za nowo-budowaną kładkę rowerową na Wiśle za 30mln zł? Skoro ani w jedną (most Powstańców Śląskich), ani w drugą (most Piłsudskiego) stronę nie bedzie wiecej niż 500metrów. Nie lepiej już za te pieniążki wybudować ścieżki?
2. Co za geniusz był odpowiedzialny za przebudowę Ronda Grzegórzeckiego? Jeden poziom, (za niedługo) z każdej strony tramwaje, autobusy...=korki, korki i jeszcze raz korki.

PS.
Dla porównania Kładka rowerowa przy autostradzie A4 (okolice Tyńca): "Koszt kładki (w cenach z 2005 roku) wyniósł 3 mln 822 tysiące złotych."
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez Marceli_szpak : 22.03.2010 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując