Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8497
Stary 22.03.2010, 08:55
Mam takie pytanko do ekipy która załatwiała sprawy związane z wyborem wzoru na krzesełka na trybune wschodnią. Czy rozmawialiście coś wstępnie na temat czy będzie jakiś wzór na zachodniej Jeśli byłaby taka możliwość to może założyć o tym osobny temat i dawać swoje propozycje żeby nie było wyboru na ostatnią chwile tak jak ostatnio.
Odpowiedz cytując