Mam takie pytanko do ekipy która załatwiała sprawy związane z wyborem wzoru na krzesełka na trybune wschodnią. Czy rozmawialiście coś wstępnie na temat czy będzie jakiś wzór na zachodniej

Jeśli byłaby taka możliwość to może założyć o tym osobny temat i dawać swoje propozycje żeby nie było wyboru na ostatnią chwile tak jak ostatnio.