"gigant"
nie bądź tępym troglodytą i antysemitą Takich ludzi na Wiśle nie potrzeba Nie wnikam u jak nazywamy naszych "sąsiadów" za błoni bo ten pismak dopierdala sie do obu drużyn więc masz jakieś "ale" do czyjejś religi
A co do stadionu to smutna prawda jest taka że za te pieniądze powinien powstać o wiele nowocześniejszy obiekt i co za tym idzie lepiej wyglądający
A co do dziur to bóg mi światkiem ale za wszystkich miast wojewódzkich to gorsze drogi są tylko w Łodzi
inna sprawa że miasto trwoni publiczne pieniądze też gdzie indziej np wianki które kiedyś były fajnym pokazem na wodzie teraz są jedną wielką popijawą studentów za parę milionów i oczywiści "musowo" z zagraniczną gwiazdką"
Stadion chociaż według mnie potwornie przepłacony MUSI powstać Do jasnej cholery najlepsza drużyna od 97 roku w polskiej lidze ZASŁUGUJE na porządny stadion, zwłaszcza że obecnie buduje sie duże stadiony dla konkurencji
Pozdrawiam