Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4721
Stary 21.03.2010, 19:28
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Co do Bruno to widziałbym go w Wiśle w roli lewoskrzydłowego a co do Kowalskiego to mam wątpliwości , ostatnio stracił miejsce w 11 Piasta-skoro jest za słaby na Piasta to ma być wystarczająco dobry na Wisłę. Jop jaki jest taki jest ale w Piaście miałby pewne miejsce w pierwszej 11 - oczywiście nie jestem za tym żeby przedłużyć z nim kontrakt ale trzeba w lecie poszukać jakiegoś młodego stopera zagranicą , może w Brazylii bo z Kowalskim nie wiązałbym wielkiej przyszłości ... i mam nadzieję że Małek już w tym sezonie nie będzie sędziował meczu Wisły bo po meczu Lecha z Jagą widać jakiej drużynie kibicuje.
Kowalski stracił miejsce w Piaście bo miał kontuzję, więc poczekajmy jak się wyleczy. Uważam, że w perspektywie czasu da sobie radę.
Odpowiedz cytując