Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW
Offline
#
790
21.03.2010, 18:48
wolfy
napisał(a):
Widać liga jest już tak denna, że dziennikarze potrzebują powrotu "Wielkiej Wisły", żeby było oczy pisać
Jak ktoś meczu nie oglądał, to może coś takiego "kupić".
tak,tak dziennikarze chca powrotu Wielkiej Wisły zeby mogli sie rozpisywac przy najbliższej wpadce że to Jej koniec i co zrobi Cupiał?
gazetki sie beda sprzedawac i premia bedzie
Robek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robek
Znajdź inne posty napisane przez Robek