Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#790
Stary 21.03.2010, 18:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widać liga jest już tak denna, że dziennikarze potrzebują powrotu "Wielkiej Wisły", żeby było oczy pisać
Jak ktoś meczu nie oglądał, to może coś takiego "kupić".

tak,tak dziennikarze chca powrotu Wielkiej Wisły zeby mogli sie rozpisywac przy najbliższej wpadce że to Jej koniec i co zrobi Cupiał?
gazetki sie beda sprzedawac i premia bedzie
Odpowiedz cytując