Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5644
Stary 21.03.2010, 18:39
Potwierdza sie to ze Lech bez kilku kluczowych zawodników ma problemy. gdyby tak w jednym meczu brakło Peszki,Lewandowskiego i np Arboledy smiem twierdzic ze Leszek lezy.
Szkoda tego meczu.piłka jest nieobliczalna i dzisiaj to widac.brawa dla Jagielloni za piekną otwartą gre z przeciwnikiem który na papierze powinien byc lepszy.tyle w temacie
Odpowiedz cytując