AYALA napisał(a):

|
z Poloni to ja bym Gancarczyka sprowadził.Z Piasta to Wilczek i Smektała bo Glik chyba za drogi jak na nasze skromne możliowści
|
Gancarczyk to kolejny statyczny skrzydłowy, my potrzebujemy bardziej dynamicznych i przebojowych, cos ala Małecki, Paulista.