Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4712
Stary 21.03.2010, 15:10
AYALA napisał(a):Wyświetl post
z Poloni to ja bym Gancarczyka sprowadził.Z Piasta to Wilczek i Smektała bo Glik chyba za drogi jak na nasze skromne możliowści
Gancarczyk to kolejny statyczny skrzydłowy, my potrzebujemy bardziej dynamicznych i przebojowych, cos ala Małecki, Paulista.

Odpowiedz cytując