Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 21.03.2010, 14:01
Legia dzięki działaniom ITI spadła na samo dno...Żeby nie było kibiców na stadionie? Najlpesze jak prezesi mówią, że będzie sukces to beda i kibice na stadionie, apiłkarzyki mówi ą ze nie mogą nic osiagnąc bo grają bez kibiców hehe.Zaklęte koło.
Odpowiedz cytując