Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5561
Stary 21.03.2010, 11:06
widzieliście rajd Micanskiego i bramke na 1:0 w meczu Zaglębia z Polonią.. naprawde szacunek.... i NIE pisze tego żeby od razu po tym napisać " Micanski do Wisły... "
Odpowiedz cytując