Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 21.03.2010, 09:32
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko jeśli gramy mecz otwarcia np. z Realem i odpalamy Piro to ma prawo się ktoś do tego przyczepić ?
Właśnie,
Czy ma prawo ktoś nas karać za odpalane piro w nieoficjalnym meczu?
Odpowiedz cytując