Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4921
Stary 21.03.2010, 09:06
,,Andraż Kirm zszedł z boiska w 62. minucie spotkania, gdy na tablicy wyników widniały jeszcze dwa zera. Nie wiadomo, czy to niemoc pogodzenia się z zejściem, czy też złość na siebie samego, spowodowała, iż Słoweniec po opuszczeniu placu gry nie usiadł na ławce swojej drużyny, ale szybkim krokiem udał się do tunelu prowadzącego go do szatni zespołu." Cytat ze strony SKWK.
Też widziałem że Kirm jak schodził z boiska nawet ręki Czerwcowi nie podał tylko udał się prosto do szatni...
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując