|
Ja .......e... na środe miałem gotowy kupon, którego ostatecznie nie puściłem i wszystkie mecze weszły. Na dziś miałem 5 kuponów, na trzech nie wszedł 1 mecz, na jednym 2 mecze, a jeden chyba wszedł jeśli wynik Feyenoordu został anulowany.
Dramat :[
Saragossa - Barcelona 2
Rangers - St.Mirren (neutralny teren) 1
Wolfsburg - Hertha 1
Jakieś przeciwwskazania? Bo planuje za większą kase zagrać
Ostatnio edytowane przez Kamson : 20.03.2010 o godz. 23:35.
|