Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6521
Stary 20.03.2010, 23:05
Ja .......e... na środe miałem gotowy kupon, którego ostatecznie nie puściłem i wszystkie mecze weszły. Na dziś miałem 5 kuponów, na trzech nie wszedł 1 mecz, na jednym 2 mecze, a jeden chyba wszedł jeśli wynik Feyenoordu został anulowany.

Dramat :[




Saragossa - Barcelona 2
Rangers - St.Mirren (neutralny teren) 1
Wolfsburg - Hertha 1

Jakieś przeciwwskazania? Bo planuje za większą kase zagrać
Ostatnio edytowane przez Kamson : 20.03.2010 o godz. 23:35.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując