Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4709
Stary 20.03.2010, 22:54
z Poloni to ja bym Gancarczyka sprowadził.Z Piasta to Wilczek i Smektała bo Glik chyba za drogi jak na nasze skromne możliowści
Odpowiedz cytując