mg256 napisał(a):

|
Jeśli spadnie Polonia Warszawa to do wyjęcia są Przyrowski i Jodłowiec - a jeśli Piast Gliwice to Kamil Glik. Podchody pod nich warto zacząć już teraz.
|
Przyrowski? A co on takiego w życiu osiągnął? Dla mnie to podobny do Cabaja i Pawełka.