Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4708
Stary 20.03.2010, 22:52
mg256 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli spadnie Polonia Warszawa to do wyjęcia są Przyrowski i Jodłowiec - a jeśli Piast Gliwice to Kamil Glik. Podchody pod nich warto zacząć już teraz.
Przyrowski? A co on takiego w życiu osiągnął? Dla mnie to podobny do Cabaja i Pawełka.
Odpowiedz cytując