|
no chyba chodzi o styl, w którym możesz pokazać się na ulicy. Np. elegancka koszula z małym logiem klubu, szal w rodzaju garniturowego w barwach klubu, ale taki bardziej elegancki i z grafiki wzbogacony co najwyżej logasikiem gdzieś z boku, coś w ten deseń chyba.
|