Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14996
Stary 20.03.2010, 21:12
no chyba chodzi o styl, w którym możesz pokazać się na ulicy. Np. elegancka koszula z małym logiem klubu, szal w rodzaju garniturowego w barwach klubu, ale taki bardziej elegancki i z grafiki wzbogacony co najwyżej logasikiem gdzieś z boku, coś w ten deseń chyba.
Odpowiedz cytując