Alez bramka Micanskiego...dostal pilke na polowie boiska i minal dwoch rywali i strzelil bramke...cod miod i orzeszki
Cytat:
|
I w najbliższym czasie się to nie zmieni.
|
No nie wiem. moze do konca sezonu nie ale od przyszlego sezonu moze tak. Mysle ze Kasperczak bedzie to wpajal do glow naszych gwiazd i mam szczera nadzieje ze tak wlasnie bedzie.