Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5543
Stary 20.03.2010, 20:54
Alez bramka Micanskiego...dostal pilke na polowie boiska i minal dwoch rywali i strzelil bramke...cod miod i orzeszki

Cytat:
I w najbliższym czasie się to nie zmieni.
No nie wiem. moze do konca sezonu nie ale od przyszlego sezonu moze tak. Mysle ze Kasperczak bedzie to wpajal do glow naszych gwiazd i mam szczera nadzieje ze tak wlasnie bedzie.
Odpowiedz cytując