Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16
Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline
#
319
20.03.2010, 20:53
to chociaz pierwsze 45 min zeby zacza na ławce a nóż by sie przełamał no ale to sa tylko nasze gdybania
ale nikt sie go nie czepia tylko dyskutujemy co by zrobic aby paweł sie odblokowal
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 20.03.2010 o godz. 21:20.
radek2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek2323
Znajdź inne posty napisane przez radek2323