TSW Fanatyk napisał(a):

|
Dzięki za odpowiedzi dotyczące KK. A teraz pytanie odnośnie Youtube. Coś mi się stało i filmiki "idą" dopiero po jakimś czasie (włączam jakiś filmik i muszę czekać ok 1 min na jego odpalenie a wcześniej tak nie miałem..Da się to jakoś zmienić?
|
Ja często mam coś podobnego, że filmik mi się włącza dopiero jak cały się zbuferuje. Zawsze wtedy wyłączam i włączam router i pomaga
EDIT:
Ma ktoś w domu najnowszą serie vlepek? Możecie zmierzyć i podać wymiary tej podłużnej? Z góry dzięki