|
Fizycznie wygladaja calkiem dobrze, ale kilku pilkarzy jest zupelnie bez formy...tzn. przede wszystkim Sobolewski i Kirm. Radek wogole nie powinien narazie na boisko wychodzic, podobnie jak Boguski. Widac, ze nie doszli jeszcze do siebie po kontuzjach.
|