Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 20.03.2010, 16:54
Fizycznie wygladaja calkiem dobrze, ale kilku pilkarzy jest zupelnie bez formy...tzn. przede wszystkim Sobolewski i Kirm. Radek wogole nie powinien narazie na boisko wychodzic, podobnie jak Boguski. Widac, ze nie doszli jeszcze do siebie po kontuzjach.
Odpowiedz cytując