Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mani10
Junior Member
Od: 01.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
2288
20.03.2010, 16:37
http://grzespltv.vgh.pl/viewpage.php?page_id=2
Trzeba zainstalować jakiś program, ale z nim działa. Przy moim 1MB działa lepiej niż na Justinie, na razie nie tnie.
mani10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mani10
Odwiedź stronę domową użytkownika mani10!
Znajdź inne posty napisane przez mani10