|
Sobiech to czysta fantastyka wobec sytuacji w klubie i wobec tego, ile zyczy sobie za niego Ruch. Jesli gdzies przejdzie, to napewno nie do polskiego klubu...akurat nasi pilkarze maja dobrych menagerow, a zaplacenie 800 tys. euro czy 1 mln, to nie jest duzy wydatek dla zachodniego klubu. Przypominam, ze 1-ligowiec angielski zaplaci za Radka Majewskiego 1,5 mln euro.
|