Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22206
Stary 20.03.2010, 12:33
tez ogladalem Sobiecha w wielu meczach i jest to naprawde dobry napastnik, a jest młody, moglby sie rozwinac jak Zurawski conajmniej.

Odpowiedz cytując