|
Kupienie Sobiecha uważałem za nasz obowiązek już w zimie teraz jego wartości tylko rośnie. Lech wyciągnął nam już z przed nosa Lewandowskiego, Peszke oddaliśmy bez walki. Ten chłopak nie strzela przypadkowych goli ! To są akcje przemyślane on wie co chce zrobić. nie da się tego porównać do goli strzelanych na kartofliskach, po rykoszetach, do pustej bramki jak strzela 90% napastników w tej lidze. Ten chłopak ma wszystko, jest szybki, dosyc wysoki, jest silny, jak na Polaka dobry technicznie. Wystarczy go tylko doszlifować. On ma porównywalny talent do Lewandowskiego.
I nie gadajcie że przed kupnem Polaka trzeba się 10 razy zastanawiac bo Lewandowskiego w ten sposób odpuściliśmy a jest to teraz NAJLEPSZY piłkarz tej ligi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 20.03.2010 o godz. 12:37.
|