Adrian_Suvalkai napisał(a):

|
No dobra, ale że strzelił jedną ładną bramkę z Legią czy drugą z Jagą to już go czyni największym talentem polskiej piłki?
|
Może nie największym ale talentem. Jakby wszyscy mieli Twoje podejście to w ogóle by nie było transferów między klubami.