Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22198
Stary 20.03.2010, 11:42
Cytat:
Najzabawniejsze jest to, że Ruch ma ogromne zaległości w wypłatach dla zawodników ale zamiast sprzedać jednego zdolnego i spłacić długi wolą krzyknąć zaporową cenę. Niewykluczone, że Sobiech i Sadlok będą w sierpniu biegać po boiskach drugiej ligi bo przecież za takie zaległości spuszczono ŁKS..
.
Niby za co? Ze dzialacze nie wyplacili jeszcze premii za 2009 rok? Z wyplatami dzialacze sa aktualnie na bierzaco. Takowych nie wyplacil m.in Lech i Legia jeszcze i tez maja zleciec z ligi?
Odpowiedz cytując