Ostatnie mi się obiło o uszy że w Lechu trenerem napastników został Juskowiak. Jeśli tak to powinniśmy brać przykład z kartofli, bo co jak co to Juskowiak bramki umiał strzelać czy to w greckiej czy niemieckiej lidze. Szymek dla pomocników, (w sumie Rysiu Czerwiec już w drużynie jest

) a do napaści?