Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3651
Stary 20.03.2010, 02:21
Szymkowiak się tak wymądrzał ostatnio w c+, jak grać, jak nie grać. Jak podawać, jak nie dawać się złapać na spalone. Mógłby przyjść na trenera pomocników. Ale w to, że będziemy mieć po trenerze na każdą pozycję, fizjologa i bogaty sztab medyczny trudno mi uwierzyć.
Odpowiedz cytując