|
Szymkowiak się tak wymądrzał ostatnio w c+, jak grać, jak nie grać. Jak podawać, jak nie dawać się złapać na spalone. Mógłby przyjść na trenera pomocników. Ale w to, że będziemy mieć po trenerze na każdą pozycję, fizjologa i bogaty sztab medyczny trudno mi uwierzyć.
|