Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 19.03.2010, 23:40
Zgodzę się z ostatnim zdaniem poprzednika. Porównujecie stadion Legii do tego w Kielcach, może i faktycznie bryły są podobne, ale jakość użytych materiałów do wykończenia jest zgoła odmienna. Na Legii naprawdę widać i czuć nowoczesność. Z tego głównie względu podoba mi się ten stadion. Nie odwalają maniany.
What's new?

Odpowiedz cytując