|
Zgodzę się z ostatnim zdaniem poprzednika. Porównujecie stadion Legii do tego w Kielcach, może i faktycznie bryły są podobne, ale jakość użytych materiałów do wykończenia jest zgoła odmienna. Na Legii naprawdę widać i czuć nowoczesność. Z tego głównie względu podoba mi się ten stadion. Nie odwalają maniany.
|